У щиті, перетятому лазуровим і зеленим, вузька червона балка, обтяжена золотим меандром. У першій частині золота голова бика прямо, зі срібними очима та рогами, пронизана золотим мечем у балку. У другій частині два золоті колоси, покладені увігнуто дугоподібно, які супроводжуються зверху золотими літерами "1779".
Теракотовий пояс із меандром (грецьким орнаментом) вказує на те, що Константинополь заснований грецькими переселенцями, нащадки яких і зараз становлять більшість жителів села.
Свою назву село одержало від столиці Візантії при своєму заснуванні, що заслужило великим жертвопринесенням (подвійною гекатомбою - жертвою з двохсот биків).
Крім того, голова бика поряд із колосками в нижній частині герба показує, що основним видом діяльності жителів Костянтинополя є сільське господарство зі спеціалізацією на вирощуванні зернових культур і тваринництві.
Сільськогосподарську тематику в гербі посилює зелений колір поля в нижній частині, що також є символом і рослинництва, і сільського господарства в цілому.
Крім цього, зелений колір варто розуміти як символ надії, відродження, достатку, а лазуровий - символ вірності, краси, честі, високих устремлінь, тих якостей, якими славляться жителі цих місць.
Цифри "1779" показують рік заснування села.
Автор -
Олег Ігоревич Киричок.
Зображення на сайті -
В.М.Напиткін.