Укр.
Гербів на 26.05.2025 - 6602
НАВІГАЦІЯ
Список для: Українська Геральдика
Список для: Геральдика сучасної України
Список для: ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
Список для: ХУСТСЬКИЙ РАЙОН
Список для: СИНЕВИРСЬКА ГРОМАДА
Список для: СИНЕВИР

Всі герби за алфавітом

ПОШУК
Для пошуку потрібно використовувати
не більше одного слова
або його частини.
НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНІ РЕСУРСИ:

Сучасний герб (100387) 
(Державні символи України)
Прапор (74577) 
(Державні символи України)
Штандарт Президента (73401) 
(Державні символи України)
Сучасний герб (58877) 
(КАЛЬНИК)
Сучасний герб (56489) 
(ШАБЕЛЬНЯ)






Google





Сучасний герб
Затверджений 18 листопада 2016р. рiшенням №4 сесії сільської ради.
У срібному щиті укорочене вістря, двічі перетяте хвилясто на срібне, лазурове і темно-синє. Поверх вістря срібний пліт, на якому стоїть бокораш в темно-синіх чоботях, штанях, брилі і в срібній сорочці, підперезаний темно-синім поясом, і тримає в руках темно-синє весло. Пліт знизу супроводжується двома укороченими хвилеподібними балками, лазуровою і срібною, і срібними цифрами "XV". В правому верхньому куті три зeлених смереки, передня більша перед двома меншими, в лівому верхньому куті червоний щиток, на якому срібний восьмираменний хрест.
Синя гора зі срібною вершиною - символ Срібної Землі (Закарпаття), що оповита гірськими пасмами й полонинами Карпатських гір. Бокораш символізує сплав лісу - унікальне прадавнє карпатське ремесло, яким займалося не одне покоління синевирців, та є уособленням мужності, відваги, хоробрості горян, які водами Чорної Ріки та Тереблі сплавляли ліс. Під плотом зображені дві хвилі синього і білого кольорів, які уособлюють дві гірські річки - Тереблю та Чорну Ріку, що протікають у населеному пункті. Унизу під хвилями розміщено напис "XV", що вказує на першу в історії писемну згадку про Синевир та його околиці у XVст. (1404р.). Три зелені смереки, символізують багатство Українських Карпат - ліс. Хрест уособлює високу духовність синевирців, їх вірність християнським традиціям та вказує на те, що Синевир є осередком культурної самобутності.
Автор - І.Руснак.
Зображення на сайті - В.М.Напиткін.

Власний архів  Перегляд


Авторський колектив | Література | Статистика | Гостьова книга | Нашi друзi | Плагіатори | Геральдичнi лiнки | Негеральдичнi лiнки | Нас вiтають | Іноземна геральдка
Матерiали сайту не можуть бути використанi частково чи повнiстю без письмової згоди ЗАТ "Мiкросистема".
Data of a site cannot be used entirely or partially without the written agreement of Joint-Stock Company " Microsystem ".
Материалы сайта не могут быть использованы целиком или частично без письменного соглашения ЗАО "Микросистема". © Microsystem