Укр.
Гербів на 31.07.2021 - 4982
Правила
ПОШУК "ОПЕРАЦІЯ-ТОВАР"

Операція

Товар
ПОШУК ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ

РЕДАКТОР ОГОЛОШЕНЬ

Номер учасника

Пароль


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /home/geraldik/public_html/se/sl.php(3) : eval()'d code on line 525

Google
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Правила користування дошкою оголошень

ЯК ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ТОВАР

  Якщо Ви бажаєте придбати (обміняти, купити) геральдичний товар - виберіть відповідні категорії у лівому верхньому меню (ПОШУК ОПЕРАЦІЯ-ТОВАР) - або ж всі категорії. В правому вікні Ви зможете побачити відповідні групи товарів.
  В другому меню (ПОШУК ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ) Ви можете набрати ключове слово, за яким буде здійснений пошук в базі наявних товарів.
  УВАГА! Потрібно використовувати лише одне слово на українській, англійській чи російській мовах. Майте на увазі - ключові слова бажано заводити послідовно на будь-якій з цих мов, оскільки пошук залежить від того, якими мовами заведена інформація. Тому перевіряйте всі три варіанти.
  Якщо Ви бажаєте отримувати новини дошки оголошень сайту "Українська геральдика" - підпишіться на новини, просто ввівши свій E-mail у верхнє поле таблиці "Розсилка новин" і натиснувши кнопку "Підписатися". Відписатися можна, ввівши той же E-mail у нижнє поле таблиці і натиснувши "Відписатися".
  УВАГА! Підписка на основні новини сайту (про нові герби і прапори) і на новини дошки оголошень - різні. Якщо Ви хочете отримувати обидві категорії новин - Ви маєте зареєструватися в обидвох підписках.

ЯК РОЗМІСТИТИ СВІЙ ТОВАР

  Дошка оголошень сайту "Українська геральдика" - безкоштовна (принаймні, на даний момент і для тих, хто починає наповнення бази даних).
  Для того, щоб стати учасником, потрібно заповнити анкету учасника дошки оголошень, заповнивши її поля. Майте на увазі: Ваші E-mail і телефон публікуються у відкритому доступі. Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваш телефон знаходився у відкритому доступі, ставте в цьому полі знак "-". Наявність E-mail обов'язкова. Якщо Ви хочете отримувати новини - поставте позначку в квадратику поля "Підписатися на новини".
  УВАГА! Якщо Ви вже підписалися в таблиці "Розсилка новин дошки оголошень", заповнення поля "Підписка" в таблиці "Анкета учасника дошки оголошень" не потрібне.
  Після перевірки оголошення адміністратором Вам буде надісланий індивідуальний шестизначний номер і підтвердження паролю. Користуючись ними, Ви зможете через меню "РЕДАКТОР ОГОЛОШЕНЬ" розмістити інформацію про свій товар.
  Робиться це наступним чином:
  В лівому меню в "РЕДАКТОРІ ОГОЛОШЕНЬ" введіть свій номер і пароль, натисніть кнопку "Підтвердити". Ви отримаєте доступ до меню правої частини, в якому зможете працювати з власними даними.
  Для того, щоб додати оголошення, вам необхідно:
  В пункті "Додати оголошення" вибрати:
  - операцію (куплю-продам тощо),
  - товар (календарі-значки тощо),
  Якщо в цих розділах немає потрібного Вам поля - зверніться до адміністратора. Коли це дійсно необхідно - поле буде добавлене.
  - термін (в місяцях), на який буде виставлений Ваш товар
  УВАГА! Після закінчення вказаного Вами терміну товар буде автоматично переміщений в архів. Він буде відсутній в системі "ПОШУК ОПЕРАЦІЯ-ТОВАР", але буде доступний в системі "ПОШУК ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ". Якщо Вам необхідно продовжити термін - Ви зможете зробити це після закінчення терміну в меню "Редагувати оголошення".
  - Ціну (в доларах США). Цей пункт є обов'язковим лише при операції "Продам".
  - Опис український і англійський. В цих полях Ви маєте якомога стисліше описати товар, з найбільш інформативними ключовими словами. Наприклад, якщо мова йде про календар - вказати рік, назву міста, герб якого зображений на календарі тощо. Уникайте загальних висловів, що не несуть жодної інформації. Заповнення обидвох полів обов'язкове. Перевага при пошукові віддається українському варіанту - проте якщо Ви не володієте українською мовою, допустиме заповнення цього поля російською. Англійське поле має містити хоча б одне-два ключових слова про інформацію, яку Ви розміщуєте.
  - Шлях до файлу з фото *.jpg. Якщо Ви маєте відскановане зображення товару у форматі *.jpg (не більше 200кБ.) - вкажіть шлях до файлу на Вашому локальному диску чи дискеті.
  Після заповнення всіх полів натисніть кнопку "Підтвердити". Якщо Ви не вказували шлях до фото малюнку - Вам буде висвічене повідомлення "Поле "Шлях до фото виробу" не було заповнене, в силу чого фотографiя виробу вiдсутня. Виріб успішно доданий. Для продовження роботи натиснiть сюди". Це означає, що інформація записана. Натисніть слово "сюди" і продовжуйте роботу.
  У разі, коли Ви надіслали фото, Ви побачите повідомлення: "На сервер вiдiслано фото: (зображення фото). Виріб успішно доданий. Для продовження роботи натиснiть сюди."
  Натисніть "сюди" і продовжуйте роботу.
  В пункті "Редагувати оголошення" Ви маєте доступ до всіх розміщених Вами оголошень. Ви можете змінити всі дані про товар. Якщо Ви хочете продовжити термін знаходження товару на дошці оголошень - виберіть потрібну кількість місяців у віконці "Продовжити на". Після цього натисніть кнопку "Підтвердити". В такому випадку Ви отримаєте повідомлення: "Поле "Шлях до фото виробу" не було заповнене, в силу чого фотографiя виробу не мінялась. Дані успішно відредаговані. Для продовження роботи натиснiть сюди."
  Якщо Ви хочете додати фото (чи замінити вже існуюче) - вкажіть шлях до нього і натисніть кнопку "Підтвердити". В такому разі Ви отримаєте повідомлення: "На сервер вiдiслано фото. Дані успішно відредаговані. Для продовження роботи натиснiть сюди."
  Якщо Ви хочете зняти товар - помітьте позначку у полі "Зняти" і натисніть кнопку "Підтвердити". Ви отримаєте повторний запит: "Оголошення буде зняте з бази даних: ви впевнені? - так/НІ". Якщо Ви впевнені, що оголошення не потрібне - натисніть "так".
  В пункті меню "Редагування даних анкети" Ви можете виправити чи змінити дані про себе. Після цього потрібно натиснути кнопку "Підтвердити".
  В пункті меню "Отримати вашу статистику" Ви отримуєте на свій E-mail повну звітність про всі Ваші оголошення. Рекомендується перед редагуванням оголошень виконати цей пункт - Ви зможете роздрукувати свою статистику і перевірити її, після чого підключитись до Інтернету і виправивши лише потрібні оголошення.

УВАГА!

  До сервісу пред'являються достатньо серйозні вимоги. Прохання не розміщувати оголошення, що не відносяться до геральдики. У разі порушення цього правила дописувач буде відключений від дошки оголошень без попередження.Розсилка новин

Якщо Ви бажаєте отримувати новини дошки оголошень "Українська геральдика" -
внесіть свій E-mail у ВЕРХНЄ поле і натисніть кнопку "Підписатися"

Для отримувачів новин:
Якщо Ви більше не бажаєте отримувати новини
дошки оголошень сайту "Українська геральдика" -
внесіть свій E-mail у НИЖНЄ поле і натисніть кнопку "Відписатися"

Анкета учасника дошки оголошень
 Ім`я, прізвище
 Адреса
 Місто
 Країна
 Телефон з кодом
 E-mail
 Підписатися на новини
 Пароль
 Підтверження паролю
Авторський колектив | Література | Статистика | Гостьова книга | Нашi друзi | Плагіатори | Вiйськовi емблеми | Геральдичнi лiнки | Негеральдичнi лiнки | Нас вiтають | | Іноземна геральдка
Матерiали сайту не можуть бути використанi частково чи повнiстю без письмової згоди ЗАТ "Мiкросистема".
Data of a site cannot be used entirely or partially without the written agreement of Joint-Stock Company " Microsystem ".
Материалы сайта не могут быть использованы целиком или частично без письменного соглашения ЗАО "Микросистема". © Microsystem